Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

!!! NOVINKY !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------

2011

10.7. - Tak prázdniny jsou v plném proudu a my neleníme a pořádně vejletíme:)Za 14 dní nás čekají další závody,tak už se moc těšíme:) Fotky z prochajdy TU.Fotila Peťa Holinků :) Do akcí zapsány závody K.A.T. Cup a zaktualizován deníček agility.

img_2145.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.6 - Maturita úspěšně za mnou a konečně aktualizace stránek :) Do Akcí přidány 3 povídání ze závodů a to: Březnové čtyřzkoušky,O budějovickou tlapku a Novohradský pohár.Do sekce "naše úspěchy" přidány i výsledky ze závodů.Dále jsem zaktualizovala tabulka,kam se letos chystáme a na fotky ze závodů se můžete podívat ZDE.Videa teprve budou,ale na společné video z Třeště od Vildy,se můžete podívat tady :))

---------------------------------------------------------------------------------------------


7.3. - Tak opět po dlouhé době,menší aktualizace.Začíná už se nám konečně dělat hezky a tak neleníme a chodíme na všechny možné procházky,hlavně s kámoškama Britney a Gremmi a Asadem :)Když je čas,tak vyrazíme na trénink.Už se moc těšíme na konec března,kdy nám začne agilitní sezóna pro rok 2011:) Na fotky z výletu do Libniče od Gabči Uhlířové se můžete podívat ZDE.Dále jsem přidala 3 nové odkazy na naše kámoše :)Toť zatím asi vše:)

------------------------------------------------------------------------------------------------

2010

26.12. - Agilitní sezóna už dávno skončila a s ní i nějak aktualizace na našich stránkách :-/ tak tedy alespoň pár nových věcí:) Zaktualizovala jsem deníček agility i sekci " agility" samotné.Do videí jak "různé" tak i " agilitní" přibyly 3 nová videa.Jedno je moje maturitní video,ve kterém si zahrála i Nancy :)) a ostatní jsou ještě z Mistrovství mládeže,za které moc děkuji Kačce Mikešů:)) A tady jsou Pfka,které jsem od vás dostala,všechny jsou moc krásné a moc za ně děkujem :))

--------------------------------------------------------------------------------------------

4.11. - Přidáno povídání z letošních posledních agility závodů v Českých Budějovicích - Říjnové čtyřzkoušky,které ukončily sezónu pro rok 2010.Výsledky naleznete TU.Na těchto závodech jsme si splnily poslední zkoušku pro obhajobu 1.roku v kategorii A3 a tak máme až do sprna 2011 čas se flákat :) Jak kdyby Nancy věděla,že do června 2011 nebude moc času na závody(maturita na krku :-/ ) a tak se snažila :)) Pár fotek najdete ZDE a  fotila Markéta Wortnerová a Gabča Uhlířová,moc za fotky děkuju :)) A nesmí chybět ani video,které je zase tady ! :)) a málem bych zapomněla!! Máme udělané od Michala Vokrouhlíka video ještě z MČR a na to se můžete podívat TADY !! :))

 

Obrazek

Foto: Gabča Uhlířová

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------


 

21.10. - Dnes jsem sesmolila povídání z víkendových závodů v Nových Hradech a udělala dokonce i video - sama čumim :D a na rajče přidány fotky od Heleny Hudečkové a fotky z vyhlášení od Klárky:) A výsledky neleznete TU :)Tento víkend se ještě chystáme na " naše" závody - Říjnové čtyřzkoušky,které ukončí už naší letošní sezónu :))

-------------------------------------------------------------------------------------------

20.10.  - Konečně další aktuálka je na světě!!!Dneska jsem přidala povídání z Plzně-Křimic + fotky a video.Díle také povídání z MR kavalírů + fotky a video možná taky bude,ale asi pouze jen jeden běh,taťka natáčel :P Dále jsme se zúčastnily sranda závodů na Dobré Vodě a fotky jsou zde.Fotil Vilda a zbytek najdete tady u něj :))Tento víkend jsme se zúčastnily další agility závodů a to v Nových Hradech,takže v nejbližší době přibyde video a samozřejmě i fotky a povídání.

----------------------------------------------------------------------------------------------

7.10. - Dnes jsem přidala povídání z MČRM + k němu fotky a video,zatím pouze jen Nancy.Dále jsme byli na závodech v Plzni-Křimicích a v Praze na MR kavalírů,tak jsem přidala výsledky a pak přibudou i povídání,fotky a videa :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

27.9. - V sobotu po 5 hodinách spánku jsme se s Klárou vydaly na Dívčí kámen, odkud jsme šly pěšky okolo řeky do Boršova nad Vltavou.Byla to skvělá! procházka.Fotky od Kláry najdete tady.A po dlouhé době jsem se dočkala videa z Tábora:) Od Klári,děkuji :D

--------------------------------------------------------------------------------------------

26.9. - Přidáno povídání z agility závodů v Táboře " Hrrr na ně " a z MČR + video od Michala Vokrouhlíka.Zúčastnili jsme se MČRM a získali jsme s naším društvem JorkingS 2.místo v součtech,táákže Vicemistři ČR mládeže 2010 :)) Povídání + videa budou:)) Dále jsou zaktualizovány výsledky a akce,na které se ještě leots chystáme :))

-------------------------------------------------------------------------------------------

17.9. - Přidala jsem po dlouhé době povídání ze závodů agility "Táborský hopík" + video a fotky!Dále jsem dodala výsledky z Tábora,kde jsme se zúčastnily agility závodů Hrrr na ně + fotky od Markéty Wortnerové,Vildy Čekajleho a Oldy Knotka.Moc všem za ně děkujeme.Sestřih videa z Tábora od Michala Vokrouhlíka. Naše video bude co v nejbližší době :)Dále jsme se zúčastnily MČR a MČRM,o těch vše přibyde snad také co nejdřív :))

 

Obrazek

Foto: Olda Knotek


 

-------------------------------------------------------------------------------------------

20.8. - Přidáno video z Kardašovi Řečice a výsledky z Táborského hopíka.Povídání + video bude co v nejbližší době :)

-------------------------------------------------------------------------------------------
17.8. - Táákže!!Je tu plno nových věcí :)) Jako první jsem napsala povídání ze závodů ve Veselí + video.Pak i povídání z Kardašky,kde jak už jste se asi dočetli na úvodní stránce,jsme splinly poslední zkoušku do A3:))mám obrovskou radost :) + fotky z Kardašky,za které děkujeme Vildovi a video teprve bude!Konečně jsem také dodala fotky z Kladna od Gabči a Domči a také fotky ze "starých" závodů O budějovickou tlapku,které najdete TU.Také jsme byly s holkama na psí dovolené u Kláry na chalupě v Benešově nad Černou,kde jsme si to parádně užily a fotky jsou ZDE.Dále jsem zaktualizovala deníček agility a "naše rozhodčí" .A jako poslední aktuálkou: o víkendu jsme se zúčastnily dvoudenních závodů v Soběslavi,kde byl náš první strat v kategorii A3:) Povídání,fotky a video terpve bude.To je prozatím vše.

Obrazek----------------------------------------------------------------------------------------
14.7. - Konečně jsem napsala povídání z Kladna a už jsou na světě i dlouho očekávaná videa:))Vše najdete ZDE!!!Fotky teprve budou a určitě budou také stát za to,protože budou od profesionálek Gabči a Domči :))) Jo a taky konečně!!:D jsem se po půl roce dokopala k tomu udělat video z mistrovství kavalírů v Brně a toto video najdete TADY :)) a taky jsem přidala do sekce "odkazy" plno noých :)) a ještě jsem přidala jednu akci,kam se letos chystáme a to MR kavalírů :))

Obrazek

Foto.Gabča


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.7. - Takže jsme zase doma:))3.7. jsme vrátili z Kladna,kde jsme zažili supr týden se skvělýma lidma a hlavně s agility.Tento týden mi dal opravdu mnoho a co nejdřív přibyde povídání.Dnes jsem přidala povídání ještě z Budějovických závodů " k Budějicům cesta" + k nim fotky a video,vše naleznete TADY
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19.6. - Do sekce ,Kde nás můžete potkat" přibylo pár akcí,na které se chceme letos vydat.A do rubriky " naše úspěchy" byly přidány výsledky z Budějovických závodů.Dále přibyde ještě povídání a video z téže závodů.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14.5. - Do sekce " Akce" přibyl článek z Jihlavského jumpingového speciálu.Jsou zpasány už i výsledky a udělané video :)))
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4-5. - Dnes jsem přidala povídání z budějovické tlapky a nově udělané video Nancy z též závodů.Podívat se na něj můžete TU :)
--------------------------------------------------------------------------------------------
2-5. - V akcích jsou zapsány závody z Prahy a Plzně a ještě přibudou z Budějic a Jihlavy.Dále jsou přidaná 3 nová videa,najdete je zde a další 2 ještě dodám.Dále jsem dodala do sekce "Naše úspěchy" výsledky z Prahy,Plzně a Budějovic.Na fotky z Budějovic můžete kouknout tady od Gabči Uhlířové:)
-------------------------------------------------------------------------------------------
28.3. - Udělaná veliká změna v sekci " Videa" a pár videí i starších je přidáno.Dále je změna v rubrice Nancy-o plemeni a jako poslední změna provedená dnes je v sekci" agility".Toť pro dnešek vše:)))
------------------------------------------------------------------------------------------
26.3 -  Takže dneska jsme po dlouhé době přidali povídání ze tří akcí,které najdete v sekci " Akce ".Jednou z nich jsou hlavně Bžeznové dvojzkoušky,ktereé proběhly 13.-14.3.Na video,ze které moc děkujeme Martě,se můžete podívat ZDE :) a fotky  TADY a za ty děkujeme Markétě Wortnerové.Dále byla změněna úvodní stránka.A byly zaktualizovány akce na které se chystáme:)))

Březnové dvojzkoušky

Obrazek

Foto: Markéta Wortnerová

------------------------------------------------------------------------------------------------

7.3. - Do akcí přibylo pár dalších akcí,kam se letos chystáme.Dále jsme 28.2. zúčastnily prvních letošních závodů v hale na Výstavišti.Výsledky jsou zapsány v sekci -Naše úspěchy - SA2.
--------------------------------------------------------------------------------------------
17.1. -
Přidány akce 2010,kam se chystáme.Dále přidány výsledky z Masečína(v sekci SA2) a z klubových závodů(sekce ostatní).Fotky z klubových závodů najdete zde: od Jitky,Leony,Soni a Lucky


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2009


9.11. - Do akcí přidáno povídaní z Brna a z Prahy-Kyjí+ k nim výsledky a  fotky,které naleznete u povídaní a nebo hromadně ZDE.Dále přidáno video z Hloubětínských dvojzkoušek,které najdete tady :) a časem přibudou ještě videa z Brna,ale je jich drobet víc,tak to musim nějak zpracovat.A do akcí přidána nová akce.

Obrazek

 

----------------------------------------------------------------------------------------

16.10. - Dnes jsem přidala povídání z MČRM+ výsledky a i z Brna.Fotky,videa a povídání z Brna bude přidáno příští týden.Dále jsem dodělala odkazy.
------------------------------------------------------------------------------------
12.10. -  Další aktualizace...na úvodní stránce změněna fotka(MČRM).Na fotky z mládeže se můžete podívat ZDE a za fotky moc děkujeme: hlavně Barči taťkovi,Nikče Lhotkové,skvělému neznámemému fotografovi Barkla a Artvil
Povídání přibude co nevidět:) Dále jsme aktualizovaly "Kam se chystáme",takže se můžete podívat,kde nás letos je možno ještě vidět:)

Obrazek

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

19.9 - Jak jinak,než zase po měsíci...Takže na úvodní stránce změněna fotka(ze závodů Táborský hopík),do sekce"Videa" přidány 3 nová videa ze závodů a jedno z víkendu na chalupě společně s bordeříma holkama:)Nově napsány dvě akce a to flyball v Brně a agility v Soběslavi a k něm přidány fotky.Dále je zaktualizovaná sekce" Naše úspěchy" a i stránka s akcema,na které se chystáme.

Obrazek

 

-----------------------------------------------------------------------------

12.8
- Pozor pozor!!!:D Velká aktualizace:D Do sekce "AKCE" přibyly 4 povídání ze závodů agility+ fotky a videa:)))Dále změněna úvodní fotka.
A to ještě nekončíme:) Dále se chystá změna odkazů,další akce a plno dalších:)

Obrazek


Foto: Pavel Humpolec

 
------------------------------------------------------------------------------------
!!!19.7.2009 Bettynka oslavila své 9.narozeniny.Přejeme Ti hlavně hodně zdravíčka a plno dalších pohodových dní:-*Máme Tě moooc rádi!!!

------------------------------------------------------------------------------------

30.6 - Zase po měsíci,to už je úplná ostuda,ale ted už se to snad zlepší,protože jsou tu prááázdniny,jupíííííí:)Panička se mi vrátila z dovolený a slíbila,že to tady dá všechno do kupy,tak jsem na to zvědavá!Zaktualizovala nám sekci"kde nás můžete potkat",přibyly tam 4 nové akce na které se chystáme a na úvodní stránku dala moji novou fotku:)Také máme nové fotky z tréninku,opět od Háčka,tak se na ně můžete podívat TU

Obrazek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.5 - Tak zase po dlouhé době nějaká aktualizace.Jak se končí konec školního roku,panička vůbec nic nestíhá:(Ale dneska jsem ji přece jenom přemluvila,aby tady aspoň něco menšího provedla.A tak na úvodní stránce je změněna úvodní fotka z budějovických závodů od Háčka.Výsledky z budějovické tlapky byly přidány do sekce "naše úspěchy".Rychlejc je najdete ZDE:)Dále jsme přidali fotoalbum na rajče fotek ze závodů v Č.B a z Třeboně.Povídání ze závodů se teprve připravuje a myslím,že to bude trvat dlouho:(

Obrazek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17.4 - !!!Agilitní sezóna začíná a s ní přichází plno aktualitek;) 11.dubna u "nás" na cvičáku proběhly Velikonoční závody v agility(fotky).Jak jsme dopadli najdete zde.V neděli 12.4 probíhal další Velikonoční závod,ale tentokrát v poslušnosti-výsledek.13.4 na Velikonoční pondělí jsme se vydali do Třebíče na naše první závody v roce 2009 a tím jsme zahájily naší sezónu.Jak jsme dopadly najdete ve výsledcích tu.Máme i videa,která najdete v sekci "videa".Na úvodní stránce změněna fotka a přidáno video.Povídání z akcí přibyde v nejbližší době:)To je zatím vše.

Obrazek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


3.4 - Opět máme nové fotky z tréninku od Háčka a najdete je zde.Na úvodní stránku přidána dvě nová fota.A konečně jsme zaktualizovali akce kam se letos chystáme a to najdete tady:)

Obrazek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26-3 - Dneska jsme se vydali společně s Klárou a bordeříma holkama na procházku do Stromovky.Počasí bylo pěkné a tak vzala Klára i foťák.Na fotky se můžete podívat ZDE Jinak k návštěvní knize jsme vyměnily fotku za novou a výstižnější:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22.3 - Panička se vrátila z týdenního pobytu v Praze,kde byla na praxi v Zoo,tak snad už začne taky něco na těch stránkách dělat.Dneska jsme na úvodní stránku přidali novou fotku z tréninku,kam přijel fotografovat Háčko a nafotil nám moc pěkné fotky na které se můžete podívat ZDE.


Obrazek

 
15.3 - Tak tu máme zase po delší době aktualizaci.Na úvodní stránce byla změněna úvodní fotka a to z procházky na Včelné společně s Donečkem.A dále jsme přidali 4 nové odkazy a to na čivavku Ginny,belgičáka Saphirka,kavalíí kluky Ronyho a Crossbyho a na kokřici Daisynku:-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.2 - Do fotoalba na Rajčeti jsme přidaly fotky ze sobotního tréninku,za které opět děkujeme Marťe
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.2 - Do sekce "videa-agility" jsme přidaly 4 videa z dnešního tréninku.Za videa moc a moc děkujeme Marťe
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.2 - Na úvodní stránce daná nová fotka a to Nancy s pohárem,který jsme dostali za největší úspěchy v agility v našem klubu za rok 2008 :-)Máme velikou radost:-)Jinak jsme předělali drobátko sekci "Kde nás můžete potkat".
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29.1 - Do sekce "Výlety" jsme přidali povídání o výletě na Kleť+k nim fotky.Dále byl zaktualizovaný seznam akcí,kam se letos chystáme.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29.1.2009 !!! DNES SLAVÍ DONEČEK SVÉ 7.NAROZENINY.VŠECHNO NEJLEPŠÍ DONÍ:-*!!!
------------------------------------------------------------------------------------

23.1 - Do akcí přidán zápis z kavalířího srazu v Praze+fotky,dále byly do akcí kam se chystáme přidány dvě nové akce,kde nás můžete vidět.A do sekce "Výlety" jsme přidali zápis z už dřívější procházky s bandou ve Stromovce+fotky k nim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
8.1 - Na hlavní stránce dány dvě nová fota + odkazy na fotky.Až bude víc času,budou napsány zápisy do Akcí a plno dalších novinek:-)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30.12 - Na úvodní stránce přidány dvě nové fotečky(ta první z chaty odkud jsme se dneska vrátili a kde jsme si to pořádně užili) a ta druhá je s výhrou z Vánočních závodů:-)A tím pádem v rubrice " Naše úspěchy - ostatní" přibyl další zápis:-)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21.12 - Do rubriky "Kde nás můžete potkat"jsme přidaly 3 akce,na které se chystáme,dále na úvodní stránku vložena fotka z procházky a do videí jsme přidaly i video z procházky,jak holky kloužou po klouzačce:-)Najdete ho ZDE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18.12 - Pfky od našich kamarádu najdete ZDE . Moc za ně všem děkujeme,jsou opravdu všechny moc povedené;-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

!!! Omlouvám se,za delší neaktualizaci stránek,ale panička udělala průsvih a má zákaz na počítač,takže delší dobu tu asi nic nového nepřibyde:-(!!!

1.12 - Dneska jsem přidala dvě nová videa,která najdete zde
30.11 - Do fotoalba přidány fotky ze sobotního tréninku agility za které moooc a mooc děkujeme
Marťe.Dneska jsme také byli s Donečkem,takže během tohohle týdne sem přibyde pár videí a možná i nějaké fotky:-)

29.11 -
Dneska jsme byli na tréninku a máme pár pěkných videí.Někdy se nám dařilo a někdy zase ne:-) Videa najdete v sekci "Videa-agility".Všechny sem přehrála na Streamu a vložila,takže tam i pár starších videí přibylo.Prvních 5 videí jsou z dneška za které moc děkujeme Marťe ,která nám videa natočila a následně i nahrála na internet.Moc děkujeme:-)
28.11 - Všechny odkazy už jsou dodělány a najdete je v rubrice "Odkazy":-)
27.11 - Do sekce videa-různá přídána 3 nová videa:-) a dále se pracuje na odkazech:-)
21.11 - Dneska sem si řekla,že předělám úplně rubriku "Odkazy" a tak sem se do toho dala.Ještě to neni úplně hotové,ale je tam aspoň něco...tak se můžete mrknout:-)Jinak jsem našla video z TVM 2008,tak taky koukněte;-)
17.11 - Na úvodní straně dány dvě nové fotky z procházek.A do sekce "Výlety" přidáno povídání z dnešní a sobotní procházky:-)A fotky ze soboty najdete tu
27.10 - Na úvodní stránku další nová fotka Nancy a Ayshy u nás doma.Do akcí přibylo povídání o agility závodech(18.-19.10) a do rubriky "videa" přibyly dvě nová videa z posledních agility závodů.Autorem je Marťa,které moc děkujeme,že nás natáčela a zároveň nám hodila videa na internet.
26.10 -
Na úvodní stránku přibyla fotka z víkendu(18.-19.10).(Barča,Brixie,Shegy,Baruška,Terry a Nancy).Dále přibylo do Akcí povídání o MČR ve flyballu.To už je sice dávno za námi,ale já nějak nestíhám psát:-(Na fotky ještě z víkendových závodů agility se můžete také podívat k
Marťe a Barušce.

19.10 - Konečně nám funguje úvodní strana!!!Takže na hlavní stránku přidána fotka z flyballových závodů(autor fotky je Pavel Humpolec) a z procházky s Nancy a Ayshou.Do sekce " úspěchy" přidány úspěchy z víkendových agility.Během tohohle týdne přibyde povídání jak z agi,tak z fly závodů.Na fotky ze závodů se můžete podívat k Andrejce,Brixie a Shegy a nebo k Lucce a Barče a do oblíbených odkazů jsme přidali odkaz na naše nejoblíbenější stránky a to na stránky věnované kavalírům
17.10 - Přidána nová akce,na kterou se o víkendu chystáme.Do sekce "fotky" přidány dvě fotogalerie(venčení s Ayshou) a pitva(škola):-D Dále přidán úspěch z flyballových závodů o Budějovickou a o Acana tlapku.

 

Obrazek

 

---------------------------------------------------------------------------------

!!!Nefunguje nám úvodní strana:-(!!!

Takže všechny novinky budou rovnou zapsány tady,snad se to nějak vykoumá,nový stránky se mi dělat vážně nechtěji:-(

-------------------------------------------------------------------------------- 
15.9 - Na hlavní stránce přidáno nové foto,do úspěchů přidán náš velký úspěch z flyballu a udělána nové rubrika "odkazy" kde najdete pro zatím odkazy na CHS Kavalír king charles španělů.

12.9 - V rubrice Nancy najdete úplně nový příběh o Nancy,co je pro ni typické,co má ráda atd.Dále přibylo video z agility-konkrétně je to běh z velikonočních klubových závodů.

7.9. - Máme předělanou rubriku úspěchy + tam přibyly výsledky z posledních dvou akcích,dále drobet poupraven "kontakt" a v sekci "kamarádi" přibyli 3 nové odkazy na naše kámoše ze cvičáku a to na: borderky Nera a Lexie a bílou švýcarskou ovčandu Shegy.

5.9. - Tak a konečně sem se zase dokopala:-)Tááákže...na úvodní stránce přibyly nové fotky z akcí,na kterých jsme v nejbližší době byly.Dva nové články najdete v akcích a to o MČRM a Nočních hrátkách.V sekci "plno dalších fotek" naleznete fotoalbum,ještě z června ze školy,pak z mládeže a z Nočních hrátek.Dále sem založila novou rubriku "Videa" kde naleznete zatím jen agility videa...to je prozatím vše:-)

14.8. - Tak a konečně po dlouhé době zase doma:-) tím pádem se pouštíme znova do aktualizací stránek:-)Na hlavní stránku přibyly dvě nové fotky z chaty,do oblíbených odkazů,odkaz na šikovného bordeřího frajera Nera a na borderáka Berryho :-) Dále do sekce "kde nás můžete potkat " přibyla nová akce.To je prozatím vše...

9.7. - Změněna úvodní strana,poupraveny odkazy a přidán nový odkaz na naše dva velké kámoše ZR Sama a Sanyho na jejich společné stránky:-)
6.7. - Tak už můžem zase po týdnu aktualizovat naše stránky,dneska se Nancy vrátila od babičky a já z Bulharska.Naštěstí Nancy vypadá,že by moc kilo navíc nepřibrala,tak je to ok;-)
Tak a k těm novinkám na stránkách...do sekce " akce" přibylo povídání o předváděčce v Novém Dvoře u Písku a také tam najdete video a fotky;-)
27.6. - Na úvodní straně změněny fotky,přidány nové fotky na rajče a to z předváděčky v Novém Dvoře u Písku,do sekce "naše úspěchy " přibyla i úspěchy a neúsěchy ze Soběslavské růže
13.6. - Do sekce "Akce" přibyli dvě nový povídání o TVM a Soběslavské růži.Do " PLNO DALŠÍCH FOTEK" přibylo fotoalbum takový mišmaš mrknout můžete zde : http://nancy.rajce.idnes.cz/Sobeslavska_ruze%2CNancy_a_Don%2CNancy_a_Gremmi/#album ,dále na hlavní stranu přidána nová fotka a písnička:-)
6.6. - Na úvodní stranu dány dvě nové fotky,nový zápis v deníčku agilit a tabulka akcí obohacena o novou akci.
31.5. - Do sekce "naše úspěchy" - ostatní-přibyly ještě výsledky z TVm-psí olympiády,dále nově založen v rubrice "agility" "deníček agilit"-kde je vše zapsáno z agiltních důležitých událostí a na úvodní stránku přibyly dvě nové fotky a nová písnička.
26.5. - Do sekce "naše úspěchy" přibyly výsledky z Kennel Cupu a z TVM.Do tabulky akcí,kam se letos všude chystáme přibyla nová akce a jedna byla smazána.
18.5. - Na úvodní stránku přidány dvě nové fotky z akcích na kterých jsme nedávno byly a to Kennel Cup a TVM.A do sekce "PLNO DALŠÍCH FOTEK" přibyly fotka z Eagers Cupu.
12.5. - Na hlavní stránku dána úvodní fotka z EC(foto: Jitka Kropáčková),do sekce" naše úspěchy" přidány výsledky ze závodů agility O budějovickou tlapku.Ještě přibydou výsledky ze závodů agilit a to z Kennel Cupu a z TVM.Pak bude taky plno povídání a fotek a videí,ale je toho tedˇnějak moc a já vůbec nestíhám:-(:-)
4.5. - Do sekce" PLNO DALŠÍCH FOTEK" přidány fotky ze závodů O budějovickou tlapku a do fotoalba agility přidány nové fotky.Dále do Akcí přibyl článek o závodech 21.-22.4. a přibydou ještě výsledky,ale to musim počkat až budou na internetu.A do "naše úspěchy" přibyl flyballový úspěch z Trmic.Fotky taky budou:-)
22.4. - Na úvodní stránku přibyly dvě nové fotky(narozky a závody)O víkendu jsme se zúčastnily agility závodů O budějovickou tlapku,které pořádal "náš" cvičák a v nejbližší době přibydou fotky+výsledky a povídání.
21.4. - Nancy slaví svoje 2.narozeniny!!!Všechno nejlepší!!!
18.4. - Do "akcí" přibyl článek z víkendu v Soběslavi+video a do sekce "PLNO DLAŠÍCH FOTEK" přibyly fotky ze závodů v Soběslavi,ale kvalita je tragická:-(:-)
10.4. - Na hlavní stránku -fotka naše úspěchy z víkendu na agi závodech v Soběslavi-Czech Agill Cup,do sekce "naše úspěchy" přibyla tabulka z téhož víkendu,do sekce "PLNO DALŠÍCH FOTEK" přibyly fotky z procházky s Britney a ještě v nejbližší době přibydou fotky ze závodů a článek o tom jak jsme se na závodech měli:-) a do "kde nás můýete potkat přibyla další akce, to je za tím vše :-)
25.-26.3 - Jsme hlídali štěňátko labradoraXborderou Roxynku,krásně jsme si zavzpomínali na loužičky po celém bytě,přerušovaný spánek a okousané ruce.Roxy byla pěkný raubíř,Nancy nenechala chvilku na pokoji.Pár fotek můžete shlédnout zde ( http://nancy.rajce.idnes.cz/Nancy_a_Roxy/ )
25.3. - Dne 23.3 jsme se zúčastnily Velikonočního víceboje.Povídání najdete v akcích,kde naleznete i video,fotky najdete zde ( http://nancy.rajce.idnes.cz/Velikonocni_zavod/ ),poté na hlavní stránce přibyla fotka s našim úspěchem:-) a v sekci "naše úspěchy" naleznete kolikátý jsme dopadly.
21.3. - Do sekce "Štěňátko,jak to všechno začalo" přidán příběh i o Bettynce+ k tomu fotky a fotky dány i k Donečkovi.Poté nově udělána rubrika "memory" kde najdete 2 příběhy o Beníčkovi a Šmoulince!!!
19.3. - Do rubriky "Bettynka" přibyla sekce "o plemeni",dále do rubriky "Štěňátko-jak to všechno začalo" byl přidán Donečkův štěněcí příbeh a chystá se i Bettynky.Na hlavní stranu nově dáno foto z víkendové procházky na Včelné.
17.3. - Do rubriky agility přibylo video z našeho druhého dne úplně prvních záčátečníkovských závodů,poté jsme v sobotu vyrazili společně s Klárkou a Britney na výlet na Včelnou,kde jsme vyzvedli i Donečka a šlo se na výlet,takže i do sekce výlety přibylo povídání a na fotky se můžete podívat zde (http://nancy.rajce.idnes.cz/Nancy%2CBritney_a_Don_Vcelna/ ) a ještě v nejbližší době přidáme jedno video z téže procházky.
14.3. - Změněny tabulky v sekci "kde nás můžete potkat" a " naše úspěchy",poté přidán odkaz na kavalírka Bertíka( www.kavalir-bert.websnadno.cz ) a do sekce "plno dalších fotek" přibyly dvě fotogalerie a to Nancy s Donem březen 08 a fotky z agilit! Některé,no ty nejhezčí :-)jsou od Andrejky a Brixie.Moc za ně děkujume.To je prozatím vše...:-)
29.2. - Konečně přidána nová rubrika: NAYRA(tak mrkněte;-)+ k tomu fotogalerie v sekci " PLNO DALŠÍCH FOTEK" ,kde přibyly i fotky ze společného víkendu s Donečkem,který jsme si náramně užili! A taky jak jsme předělávaly "novinky",tak jsme z roku 2007 si přepsali na papír a že si je pak přepíšem do "nových" novinek a ten papír s novinka 2007 s emi záhadným způsobem ztatil a my jsme bez novinek 2007...no lae hlavně,že tu jsou ty z roku 2008 :-D
16.2.
- Do rubriky Doneček vloženo "o plemeni" ,dále do sekce "PLNO DALŠÍCH FOTEK" přibyla Nancy osobní fotogalerie :-*Nancy:-*,do Akcí - halový trénink a na hlavní stránku přidána nově anketa:-) Zatim vše,ale díky nevhodným podmínkám "novinek" ,je musíme předělat...
11.2. - Do výletů přibyly dvě nové procházky + k nim fotky,dále 2 nové odkazy a to na: 2 beardeří slečny Meggie a Dafné a na: 2.stránky borderky Britney.A konečně po dlouhé době také přidána akce - Vánoční víceboj!
1.2. - Skoro dokončeno inf. o Kavalírovi,dále pozměněno povídání o flyball a agilitách a na hlavní stránku přibyly dvě nové fotky:-)
29.1. - DONEČEK oslavil svoje 6.narozeniny!Všechno nejlepší Doní:-*
20.1. - Pozměněna hlavní stránka,dále přidány dva nové výlety a to do Českého Krumlova a procházka kolem řeky a tím pádem do sekce "PLNO DALŠÍCH FOTEK" přidány fotky z těchto výletů.Potom jsem změnila základní informace a přesunula je k jednitlivým pejskům a chystám inf. o Kavalírovi...
19.1. - Nová sekce-"Novinky" a "Kde nás můžete potkat" a máme nové logo+potrét.dále jsme změnily sekci "Kamarádi".
18.1. - Udělány nové tabulky s našemi úspěchy:-)