SA3
SA3
2011
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.-5.6.2011 - K.A.T. Cup - Třešť
Rozhodčí: Petr Dostál
Sobota:
Jumping: 2/0 - 11./23
SA3: 2/1 - 4./6
Open: 3/0 - 10./23
Neděle:
Jumping: 1/1 - 10./21
SA3: 1/2 - 6./6
Open: 3/0 - 13./21
Součty SO+NE: 5.místo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.-24.4.2011 - O budějovickou tlapku - České Budějovice
Rozhodčí: Petr Dostál
Sobota:
Jumping: 1/0 - 5./13
SA3: DIS
Jumping2: 1/2 - 6./13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.-10.4.2011 - O novohradský pohár - Nové Hrady
Rozhodčí: Antonín Diviš
Sobota:
Jumping: 0/1 - 4./21
SA3: 1/1 - 2./4
Open: 0/2 - 2./21 (pouze 4 psi doběhli :P)
Neděle:
Jumping: 1/0 - 4./20
SA3: 1/0 - 2./4
Open: 1/0 - 4./20
Součty SO + NE: 2.místo!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26.-27.3.2011 - Březnové čtyřzkoušky - České Budějovice
Rozhodčí: Alice Glocknerová
Sobota:
1.SA3: DIS
2.SA3: 1/1 - 1./ 5
Součty: 3.místo
Neděle:
1.SA3: 2/0 - 2./6
2.SA3: 5/0 - 1./6
Součty: 1.místo
---------------------------------------------------------------------------------
!!!Obhájen 1.rok v kategorii SA3!!!
--------------------------------------------------------------------------------------
23.-24.10.2010 - Říjnové čtyřzkoušky - České Budějovice
Rozhodčí: Zdeněk Spolek
Sobota:
1.SA3: 2/0 - 4./6
2.SA3: 0/0 - 2./6 - 3.obhajoba!!!!
Součet: 3.místo
Neděle:
1.SA3: 2/0 - 3./5
2.SA3: 1/0 - 2./5
Součet: 2.místo
--------------------------------------------------------------------------------------------
16.-17.10.2010 - O novohradský pohár - Nové Hrady
Rozhodčí: Alice Glocknerová
Sobota:
1.SA3: 2/0 - 3./5
Jumping: DIS
Open: 0/0 - 1./15
2.SA3: 1/0 - 2./5
Neděle:
1.SA3: DIS
Jumping: 2/0 - 4./10
Open: 2/0 - 5./10
2.SA3: 0/0 - 1./5 - 2.obhajoba!!!
Součet SO+NE: 3.místo
-------------------------------------------------------------------------------------------
3.10.2010 - 9.MR KKCHS - Praha
Rozhodčí: Jitka Novotná
Jumping: DIS
Open: 4/1 - 15./21 - katastrofa!!!
Závod dvojic: 0/0 - 1./10
------------------------------------------------------------------------------------------
28.9.2010 - O pohár Václava - Plzeň-Křimice
Rozhodčí: Veronika Vostrá
1.SA3 - 1/0 - 3./4
2.SA3 - 0/1 - 1./4
Jumping: DIS
----------------------------------------------------------------------------------------
18.-19.9.2010 - MČRM - Třebíč
Rozhodčí: Petr Rybář,Lenka Pánková
Sobota:
Angee
Hra: 1/0 - 21./27
Agility družstev: 0/0 - 1./11
Jumping jedn.: DIS
Nancy
Hra: 1/0 - 13./27
Agility družstev: 1/0 - 1./11
Jumping jedn.: 0/0 - 5./27
Neděle:
Angee
Jumping družstev: 1/0 - 5./11
Agility jedn.: 0/1 - 9./27
Nancy
Jumping družstev: 0/0 - 5./11
Agility jedn.: DIS
Součty:
Društsva: JorkingS - 2.MÍSTO - Vicemistři ČR Mládeže 2010
Jednotlivci: Angee: 20/26
Nancy: 10./26
-----------------------------------------------------------------------------------------
11.-12.9.2010 - MČR - Žamberk
Rozhodčí: Harald Schjelderup.Tomáš Glabazňa,Petr Rybář a Zdeněk Spolek
Sobota:
Jumping jedn.: 1/2 - 37./61
Agility družstev: DIS, Nancy čistý běh
Neděle:
Agility jedn.: 1/0 - 23./59
Jumping družstev: DIS
---------------------------------------------------------------------------------------
4.-5.9.2010 - Hrrr na ně - Tábor-Větrovy
Rozhodčí: Petr Rybář
Sobota:
Open: 1/0 - 2./24
SA3: 0/0 - 1./2 (0,13 tr.b.)
Jumping: 0/0 - 1./24
Neděle:
Open: 0/1 - 4./18
SA3: 0/0 - 1./1 - 1.Obhajoba!!!
Jumping: 1/2 - 2./18
Součet SO+NE: 1.místo!!!
---------------------------------------------------------------------------------
14.-15.8.2010 - Táborský hopík + Cocker´s Cup - Soběslav
Rozhodčí: Eva Plíštilová
Sobota:
Open: DIS
SA3: 0/1 - 2./5
Jumping: 0/0 - 3./35
Neděle:
Jumping: 0/0 - 5./35
SA3: DIS
Open: 0/0 - 1./35
---------------------------------------------------------------------------------------